Starší přípravka první na turnaji v Mor.Krumlově

K předposlednímu halovému turnaji letošní sezony jsme zajížděli do Mor. Krumlova, kde nás čekala konfrontace s mužstvy ze Znojemska.
Z obvyklé sestavy chyběli nemocní Baňa a Adéla, Ganza bohužel přerušil činnost. 8 mužstev bylo rozdělených do 2 skupin, hrálo se 1x18 minut v hale menších rozměrů.

V úvodním utkání nás čekalo mužstvo Žabčic, celý zápas byl jednoznačnou záležitostí - 7:0.
Druhé utkání proti Hatím se neslo ve znamení souboje našich "střelců" a výborného brankáře Hatí. 15 minut jsme soupeře prakticky nepustili přes půlku, nastřelili jsme 4x tyč a jak to tak ve fotbale někdy bývá, soupeř nás v 16. minutě z ojedinělého brejku potrestal. 10 vteřin před koncem ještě Kuchyňka chytil míč mimo vápno a z penalty jsme inkasovali podruhé - 0:2.
K poslednímu zápasu zákl. skupiny jsme nastupovali proti do té doby suverénním domácím. Museli jsme vyhrát aspoň o 2 branky, každý jiný výsledek by nás poslal do souboje o 5. místo.
Domácí jsme zaskočili raketovým nástupem, s našim důrazným presinkem na soupeřově půlce si vůbec nevěděli rady. Výsledek 5:1 byl pro domácí favority ještě milosrdný !!!
Postoupili jsme tedy do finále, kde nás překvapivě čekal B-tým Mor. Krumlova. Jak se však ukázalo v zápasech o umístění, úroveň skupiny A, byla o poznání nižší. Všechna mužstva z naší skupiny vyhrála jasným způsobem.
Finále bylo již naší exhibicí, soupeře jsme vůbec nenechali rozehrát a výsledek 9:0 nepotřebuje další komentář.
Z Mor. Krumlova jsme si tedy přivezli pěkný pohár za 1. místo, ovšem musíme objektivně říct, že se nejednalo o turnaj TOP kategorie.

Základní skupina :
 - Sokol Žabčice 7:0 (Rolinek 3x, Šrámek 2x, Suvdaa, Břoušek)
 - FK Hatě 0:2
 - FC Mor. Krumlov A 5:1 (Chlup 2x, Šrámek 2x, Rolinek)

Finále :
 - FC Mor. Krumlov B 9:0 (Rolinek 4x, Šrámek 2x, Chlup, Suvdaa, Břoušek)

Martin Rolinek byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Hned příští sobotu nás ještě čeká závěrečný turnaj této halové sezony ve FŠ Třebíč, kde bude konkurence mnohem silnější (ve skupině máme : FC Vysočina Jihlava, FC Zbrojovka Brno, FŠ Třebíč A, Havl. Brod).

Co nás trápí mnohem víc je velice úzký hráčský kádr. Během zimní pauzy skončili Habáň, Tkáč a co je nejsmutnější i Ganza. Věříme, že je to pouze dočasné a že výborně rozehranou sezonu budeme mít vůbec s kým dohrát. Určitě budeme muset sáhnout po Ondrovi Barvířovi z mladší přípravky, více jiných možností asi nemáme.