druhý turnaj v Brně starší přípravka už vyhrála

Po suverénní cestě turnajem jsme z Brna přivezli zlato !!!

V nových krásných teplákových soupravách, v nejsilnějším možném složení a s novou posilou v sestavě jsme vyrazili do Brněnských Ivanovic, kde nás v krásném areálu Zbrojovky Brno čekal další halový turnaj. V nafukovací hale s umělým trávníkem 3. generace nás čekala konfrontace s šesticí soupeřů. Na nesmírně široké hrací ploše se hrálo na branky 2x5 metrů, systémem každý s každým. Poprvé se v našem dresu objevil říčanský Martin Rolinek a představil se ve výborném světle - 10 vstřelených branek a koruna krále střelců hovoří za vše.

Točili jsme 2 kompletní čtverky a po dvou „rozkoukávacích“ zápasech jsme neměli konkurenci.

V úvodním duelu nás čekala Zbrojovka Brno, která však nastoupila s chlapci r. 2001. Rozhodla naše fyzická převaha, i když výkon nebyl ideální.

V druhém utkání jsme porazili Medlánky 3:2, když jsme ve 3. minutě prohrávali 0:2. Poté co jsme sestavu stáhli na „best off“, jsme výsledek během 4 minut otočili na 3:2.

Po tomto zápase následovala trošku důraznější domluva v kabině a zbývající zápasy již byly jednoznačnou záležitostí.

Kuřimští přijeli také pouze s r. 2001, ve 4. minutě to bylo 4:0, konečný výsledek zněl 11:0 – hala zaraženě mlčela.

Ivančice jsme porazili 5:1, takže již předposlední zápas proti Vyškovu mohl rozhodnout. Vyškov během celého turnaje neprohrál (porazil i Zbrojovku), ale my už jsme byli rozjetí. Vítězství 5:0 znamenalo již před závěrečným zápasem jistotu 1. místa. O všechny branky se v tomto zápase postarala výborně hrající dvojice Chlup + Rolinek.

Poslední zápas s Mor. Slávií byl hrán již pouze z povinnosti, přesto jsme ani v tomto souboji nezaváhali.

Přehled našich zápasů :

FC Zbrojovka Brno 3:1 (Rolinek, Šrámek, Suvdaa)

FC Medlánky 3:2 (Břoušek, Šrámek, Rolinek)

FC Kuřim 01 11:0 (Rolinek 4x, Šrámek 3x, Chlup 2x, Suvdaa, Fojtík)

FC Ivančice 5:1 (Chlup 3x, Břoušek, Fojtík)

Rostex Vyškov 5:0 (Rolinek 4x, Chlup)

Mor. Slavia Brno 2:1 (Suvdaa, Břoušek)

Brna jsme si tedy odvezli pěkný pohár za 1. místo a zlaté medaile po možná až překvapivě jednoznačné cestě turnajem. Objektivně musíme říct, že turnaj nebyl úplně z kategorie „TOP“, ve většině zápasů jsme se však prezentovali kvalitní hrou, což je důležitější jak „nějaký“ pohár !!!

Pochvalu si zaslouží Chlup, Rolinek i Suvdaa, který nastupoval na pozici obránce a musíme říct, že si vedl výborně. Naopak se tentokrát příliš nedařilo oběma Adamům.

Odnesli jsme si i individuální ceny. Nejlepším střelcem turnaje se stal Martin Rolinek, nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Suvdaa !!!

7. FC Kuřim 01 4:33 0 bodů

18.-19.12. nás čeká dvoudenní turnaj FC Svratka Brno (20 mužstev), kde bude určitě o poznání těžší konkurence.