tišnovstí po prohře ve Zbýšově 1:4

Zápis o utkání:

K prvnímu jarnímu utkání do Zbýšova jsme přijeli ve výrazně oslabené sestavě. A střetnutí pro nás mělo přímo katastrofální začátek. V podstatě po 15 minutách bylo o vítězi rozhodnuto, když domácí z úvodních tří střel na branku dali 3 góly. Hned v 1. min. po nedorozumění na pravé straně přišel z křídelního prostoru centr, který jsme odvrátili pouze k neobsazenému domácímu záložníkovi a ten se bez přípravy trefil z 22 m přesně k tyči1:0. Ve 4. minutě po dlouhém nákopu utekl domácí útočník po křídle a střelou na vzdálenější tyč zvýšil na 2:0. Po této brance došlo k některým přesunům v naší sestavě, ale ani ty nezabránili, aby domácí ve 14. min. po dalším nákopu a následném závaru před brankou napodruhé překonali Kyjovského 3:0. Od té doby už se utkání vyrovnalo, ale i tak jsme působili velmi křečovitě. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale čtvrtou branku vstřelili opět domácí. Po naší ztrátě míče uprostřed hřiště a následném kolmém vysunutí postupoval domácí útočník sám na branku a nezaváhal 4:0. O minutu později bylo sníženo, když dlouhým pasem našel Vít Roman bratra Radka a jeho centr zapadající k zadní tyči stačil domácí brankář s námahou pouze vyrazit před sebe, kde ho z bezprostřední blízkosti dorazil Smolík 1:4. Po této brance mohlo přijít nečekaně ještě k zdramatizování zápasu, jelikož o minutu nato postupoval Smolík sám na branku, ale nedal. A za další 2 minuty po střele zpoza velkého vápna trefil podruhé v utkání břevno Feifer a následně nedokázali dotlačit míč do sítě Smolík ani Vít Radek. A tak utkání nakonec skončilo zcela zaslouženým vítězstvím domácích 4:1, když nás předčili ve všech fotbalových aspektech ovlivňujících konečný výsledek.