1.kolo pří. Říčany - pří. Baník A 0:17

29.08.2010 00:00

SK Říčany - Baník Zbýšov 0:17 (0:9)
Branky : Břoušek 5x, Suvdaa 5x, Šrámek 5x, Chlup, Čechová

Zápas nemá smysl hodnotit, výsledek hovoří za vše !!!
Po loňské sezoně, kdy jsme se v nově vytvořeném okresním přeboru potkávali s tím nejlepším, co kategorie starších přípravek nabízela a kdy drtivá většina zápasů byla velice kvalitních a vyrovnaných, nás letos po naprosto nesmyslném kroku vedení OFS Brno - venkov (tedy opětovné zrušení OP) čekají podobné zápasy, které nemůžou bavit nás ani soupeře. Naši brankáři se dotknuli jednou míče a to asi 10 minut před koncem při malé domů od Adély.

Perlička na závěr : Před sezonou se nám až na poslední chvíli povedlo zachránit přímo při losovacím aktivu to, že jsme aspoň v jedné skupině s Kuřimí, Tišnovem, Zastávkou a Rosicemi. Původně jsme měli být ve skupině, kde by nás čekaly pouze okružní jízdy napříč celým okresem !!! To vše opravdu svědčí o "snaze" fotbalového vedení podporovat fotbal v těch nejmladších kategoriích !!!

Po 1. kole jsme se pouze utvrdili v tom, jak bude důležité hrát přátelská utkání třeba i s mladšími žáky z okolí.
Hned ve středu nás čeká přátelské utkání v Ivančicích s místní přípravkou, která byla "vtipně" umístěna do jiné skupiny, než my .... ( vzdálenost Zbýšov - Ivančice je pouhých 7 km ) !!!

 

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz