10.kolo Hrušovany B - Baník B 0:12

26.10.2008 00:00

přípravka Hrušovany B - přípravka Baník B 0:12

branky: Břoušek 7x, Chlup 2x, Šrámek 1x, Fojtík 1x, Suvdaa 1x
K poslednímu utkání podzimu jsme odjížděli v sobotu již v 07:30hod. ráno do Hrušovan. Nastoupili jsme v klasické sestavě, bez omluvy nedorazil Habáň. Po návratu z utkání byla naplánovaná ukončená v Hornickém domě, pro zvýšení motivace hráčů jim bylo trenérem pohrozeno, že jak nebude vítězství dvouciferné, řízky budou zrušeny. Možná i proto kluci a Adéla i za stavu 9:0 "jezdili po zadku".
Zápas probíhal ve stejném stylu jako předcházející zápasy, soupeři jsme půjčovali míč pouze vyjímečně. Při střelecké chuti byl opět Adam Břoušek, kterého závěr sezony zastihl ve střelecké formě, nutno však dodat, že v tomto zápase měl tolik šancí, že mohl vstřelit 15 branek.
Zaslouženým a výborným obědem v " Dělňáku" jsme tedy ukončili pro nás velice úspěšnou podzimní část sezony. Nyní nás čeká zhruba měsíční pauza ( na rekonvalescenci trenérů ) a pak zahájíme přípravu ve školní tělocvičně. 30. listopadu by nás měl čekat první halový turnaj v Kuřimi, celkem bychom se měli zúčastnit zhruba 4 halových turnajů ( Kuřim, Tišnov, Ivančice, Třebíč, Žabčice ), v jednání jsou i nějaké společné treninky s přípravkou Ivančic v jejich hale.  

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz