14.kolo AFK Tišnov - Baník B 0:3

08.05.2009 20:48

Branky: Šrámek 2x, Chlup

Sestava: Tkáč - Vyhnalík, Čechová, Fojtík - Šrámek, Chlup, Suvdaa - Břoušek
Střídali: Habáň, Přinesdomů

K dalšímu mistrovskému utkání v rámci vloženého kola jsme zajížděli do Tišnova. Domácí byli na 4. místě a v podzimní části jsme je doma porazili 2:0.
Tišnov příliš branek nedostává, dalo se tedy čekat tradiční dobývání branky soupeře. Nutno říct, že po dobrém výkonu ve Velké Bíteši byl náš dnešní výkon zklamáním a jen díky slabému brankáři vypadá výsledek jednoznačně. Co se týče defenzívy, tam jsme příliš problémů neměli. Ovšem v ofenzivě to velice skřípalo, nedařilo se tradičním oporám Šrámkovi, Břouškovi ani Chlupovi. Řada přihrávek byla nepřesných a hlavně chyběl lepší pohyb.
První branku vstřelil nepodařenou střelou, která prošla brankáři mezi nohama, Chlup. Vzápětí předvedl svůj jediný světlý moment Břoušek, jehož bomba skončila na břevně.
Ani v druhém poločase se naše hra nezlepšila, neškodné domácí jsme sice do šance nepustili, ale náš výkon by asi v úterý na Rajhrad nestačil. Dvě branky přidal Šrámek, ale při obou znovu neměl čisté svědomí tišnovský golman.
Vyhráli jsme tedy 3:0, ale v úterý v bitvě o 1. místo, která nás čeká v Rajhradě je třeba výrazné zlepšení našeho výkonu !!!


Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz