14.kolo Baník B - Ivančice B 1:3

08.11.2008 00:00

muži Baník B - muži Ivančice B 1:3/branka: Hron 1x

sestava - Škula David - Matějka, Skokan M., Skokan R. /46.min.Sedlák/,Jašek - Liška /68.min.Horák/, Kožíšek, Škula J., Záruba - Minář, Hron. Chyběl zraněný Švancar

Předehrávané utkání 14.kola se hrálo na pískovém hřišti za stálého,mírného deště. Za daného počasí je malý zázrak, že se zápas odehrál.
Rozhodčí přijeli až z Blanenska a terén uznali za způsobilý. Od začátku zápasu jsme si vytvořili mírnou převahu, ale koncovka je naší velkou slabinou. V brance Ivančic byl hráč z pole,ale my jej pořádně neprověřili. Všechny možnosti skončily střelou mimo branku. V 37.min. Kožíšek po rohu přiťukl na malé vápno Hronovi, ale ten branku překopl. Hosté se k naší brance dostávali poměrně zřídka, ale svoje možnosti dokázali využít. V 39.min. se ve vápně uvolnil Maša a přesnou střelou otevřel skore 0:1. Do 2.pol. musel na hřiště na místo Radka Skokana Sedlák, ale obraz hry se nezměnil. Další výbornou možnost na vyrovnání zahazuje Minář. A soupeř znovu trestal - z rychlého brejku střídající hráč 0:2. Do útoku se posunul Jakub Škula, hrálo se na tři útočníky. Neviditelného Lišku potom vystřídal Horák a po jeho akci Hron zblízka -  1:2. Znovu jsme se vrhli do útoku, ale soupeř se bránil velmi zkušeně. Závěr zápasu jsme potom odehráli pouze se třemi obránci s jednoznačným cílem - alespoň vyrovnat. Ale béčko Ivančic opět z rychlého brejku upravilo na konečných 1:3. Přestože poslední mistrák skončil porážkou, musela být hrstka promočených diváků s úrovní zápasu spokojena. Naše šance zůstaly bez využití a soupeř ze čtyř ran na branku třkrát skoroval. 

(komentář zaslal Miroslav Vespalec st.)    

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz