4.kolo muži Střelice - muži Baník 4:1

07.09.2015 11:40

Sestava: Kubín D. - Jašek, Souček, Záděra, Kubín L., -  Barvíř, Šauer, Pokorný J., Kozel R. - Nekuža, Loucký. Náhradníci: Hájek, Kříž, Eliáš a Vališ. Branka: Loucký 1x.

Odjíždíme do Střelic v nevídaném počtu patnácti hráčů. A to ještě ze základu chyběli Kotačka, Pokorný O. a Kozel P. Kluci musí už od prvních minut čelit soustavnému tlaku. Naštěstí obrana zatím odolává. Z velikého tlaku se narodila první tutovka. Náš gólman špatně vyrazil míč do pole, ten padl přímo na nohy soupeře. Borec ze Střelic byl tak překvapen z nevídané možnosti, že napálil z 1metru balon přímo do vracejícího beka, ale odražený míč doputoval na úplně volného spoluhráče a ten dal vyniknout našemu Kubínovi. David druhou loženku z bezprostřední blízkosti vyráží fantastickým zákrokem z vinglu na roh. A v 19.min. jsme za pasivní hru oprávněně potrestáni. Po levé straně domácí založili rychlý brejk. Následuje táhlý centr přes celé vápno na jehož konci stojí úplně volný borec, který v pádu hlavou poprvé rozvlnil naši síť - 1:0. Hra se zpomalila, střeličtí nejsou už tak aktivní a přenechávajéí nám na chvilku trošku prostoru na kombinaci. My ho však nedovedem využít a naše útoky nejsou vůbec nebezpečné. Až ve 32.min. máme šanci k vyrovnání. Přečíslili jsme obranu a jedeme dokonce tři na dva obránce. Šauerova dělovka letí, bohužel, jeden metr mimo. Nedáš, dostaneš. Ve 39.min. minul Kubín míč, který prošel podél naší opuštěné svatyně a domácí pohodlně - 2:0.

Do druhé půlky nastoupil Baník s jednou změnou. Pokorného J. vystřídal Kříž David. A začala šokem. Našemu bekovi se ve 46.min. nepovedla malá domů. V tísni namazal přímo do brejku protihráči a ten po sólu překonává bezmocného Kubína - 3:0. Střelice jsou na koňovi, my v útlumu. V 58.min. zahazují domácí další suprovku. Centrovaný balon našel v našem vápně volného borce. Následuje raketový projektil z místa penalty, naštěstí pro nás, končí na zádech jednoho ze svých spoluhráčů. Domácí jsou k neudržení. V 60.min. padá gól podobný tomu z úvodu utkání. Na hranici našeho vápna číhá úplně volný forvard na centr. Dočkal se a hlavičkou v pádu zavěšuje pod břevno - 4:0. V 64.min. nás pohladila po duši akce, která byla zakončena parádní brankou. Loucký vybojoval míč a ačkoli byl v tísni, obešel dva beky a podél gólmana snižuje na konečných - 4:1. Na naši obranu se valí jeden útok za druhým. Jen z námahou a za pomocí Davida K. v brance, který vykryl v posledních minutách snad 5 loženek, se skóre už nezměnilo.

 

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz