6.kolo muži Baník - muži Ivančice B 1:7

20.09.2015 11:36

Sestava: Kubín David - Pokorný O., Sedlák, Kubín L., Barvíř - Záděra, Eliáš, Šauer, Kotačka - Loucký, Nekuža. Náhradnici: Hájek, Kozel P. Branka: Loucký 1x.

Po zuby ozbrojené béčko Ivančic přivezlo do Zbýšova šest fluktuantů z áčka. Ivančice A měly totiž v Krajském přeboru, k naší nebetyčné smůle, volný termín. A proto byly v zápase vysokým favoritem, což se projevilo jak na výsledku, tak i na hřišti, kde nás zcela přehrály. Ovšem začátek utkání, potažmo celá první půlka, vůbec navypadala na takový debakl. Hned ve 2.min. vyslal dělovku Šauer a pořádně vystrašil hostujícího gólmana. Ivančice kontrují ve 4.min. Dva soupeři jedou na Kubína, David však nohama vykopává tutovku z brankové čáry. V 6.min. nás zachránila spojnice tyče a břevna. Ve 12.min. vytahuje Kubín tutovku ze šibenice na roh. A ve 20.min. naše obrana poprvé kapituluje. Svou nátlakovou hru korunují hosté ve 20.min. Rozebrali celou naší obranu a zavěšují prudce k tyči - 0:1. Ve 28.min. jim pro ofsajd neuznal sudí branku. Ve 29.min. zkouší Loucký z trestňáku rozvlnit síť, pokus končí metr vedle. Ve 30.min. likviduje David Kubín včasným vyběhnutím 100% suprovku. Další branka padla do naší sítě ve 32.min. Byla podobná té první. Bleskový brejk z pravé strany zakončený bombou k tyči - 0:2. I když jsme pod tlakem, hledáme každou skulinku ke skórování. Povedlo se to v 38.min. A byla to akce, jak vystřižená z fotbalové učebnice. Pokusím se ji popsat. Loucký dostal míč do běhu. Nahrál Šauerovi, ten zpět na Kotačku, Jara nezištně na volného Louckého a Martin z malého vápna prudce pod břevno - 1:2. Prostě paráda, pro kterou se chodí na fotbal. Zaskočení hosté se pak už na nic nezmohli.

Začátek druhé půlky pokračoval v obrovském tlaku Ivančic. Ve 46.min. náš gólman vytahuje konečkami prstů bombu nad břevno. Ve 48.min. mu trefili z malého vápna nohy. V 51.min. ivančická dělovka olízla horní spojnici. V 55.min. přehazují Davida lobem. Ten jejich záměr vystihl a uklidil ho na roh. V 55.min. odešel náš nejlepší hráč Kotačka, naskočil Kozel Radim. A v 67.min. máme na svých kopačkách vyrovnání. Loucký našel za zády obrany postaveného Nekužu, Marek vypálil a balon tečovaný brankářem se kutálí, podél celé prázdné svatyně hostí, těsně na roh. V 68.min. hosté založili precizní útok na jeden dotek - 1:3. Jako blesk z čistého nebe přišel od nás perfektní protiútok, na jehož konci nastřeluje výborný Loucký břevno. Ivančice nás drtí dál. V 70.min. na centr do naší šestnáctky vyskočil nejvýše jejich hráč a hlavou -1:4. Do konce zápasu se hrálo pouze na naší polovině, zvlášť, když odešel bojovný Šauer. A to, jako naschvál, se k nám, v 75.min., otočila paní štěstěna zády. Nekuža opět spaluje další loženku, kdy úplně sám z 5-6 metrů trefil nohy padajícího brankáře. Ivančice pak během 5 minut 3x skórují. V 85.min. bomba k tyči - 1:5. Následuje razítko na našem břevně. V 82.min. bleskovka - 1:6. A na závěr, v 89.min., z trestného kopu, tečovaná střela našimi ve zdi - 1:7.

 

 

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz