8.kolo muži Baník - muži Měnín 1:4

04.10.2015 11:31

Sestava: Kubín D. - Pokorný O., Sedlák, Kotačka, Kubín L. - Hájek, Loucký, Barvíř, Kozel - Nekuža, Kříž. Náhradníci: Vališ, Eliáš. Branka: Loucký 1x.

Zápas dvou rozdílných poločasů. První ovládl totálně Měnín, ve druhém jsme byli víc, jak rovnoceným soupeřem. 

Začali jsme velice ustrašeně. Favoritem utkání byli měninští hráči. Porazili totiž v minulém kole Střelice 5:0, které naopak porazily nás 4:1. Jak už jsem se výše zmínil, hosté nás zatlačili do ofenzívy a vše podstatné se odehrávalo na naší straně. Pohled na unuděného gólmana hostí to jen potvrzoval. Běží 10.min. a na obzoru se rýsuje obrovská šance soupeře. Kubín včasným vyběhnutím sólo vykryl. Naši kontrují dvěma pokusy, které svorně končí na hranici velkého vápna. Každopádně ani náznakem se nejedná o nějakýé tutovky. Hra pak na delší dobu upadla do průměru, ale hosté vyčkávací taktikou slaví úspěch. Nejdříve ve 22.min. Kubín fantastickým zákrokem zneškodnil suprovku, aby pak ve 31.min. kapituloval. Dostáváme dost nešťastnou branku. Po pravém křídle utekl útočník a bomba tečovaná našim obráncem končí pod břevnem - 0:1. Měnín nás nepřestává drtit. Ve 40.min. padá nejkrásnější branka utkání. Borec soupeře se opřel do míče a z 30 mtrů vymetl šibenici - 0:2.

Druhá půlka začala úplně jinak, jak si hosté představovali. Ve 46.min. dostal Nekuža ideální pas, jede sám na gólmana, dostal se však do úhlu a loženka končí v náruči brankáře. Druhá příležitost se naskytla hned ve 49.min. Loucký hlavičkuje v nadějné pozici nad břevno. Bylo to od našich velice sympatické. Dokázali totiž, že fotbal hrát umí a že ho hrát nezapoměli. V 61.min. střídáme. Místo Kříže naběhl na plac Eliáš. Kluci číhají na každou příležitost ke skórování. A v 74.min. se radujeme. Louckého našel pas za obranou, utekl všemu a všem. A sice nadvakrát, ale přece jen, po zemi - 1:2. Baník ožil. V 75.min. výborný Loucký se opět ocitl sám před gólmanem, bohužel, nastřelil mu pouze nohy. Jako naschvál, když už se nám začínat trochu dařit, příjde pohroma. V 79.min. obrana našich, ve snaze odkopnout míč do bezpečí, nastřelila svého brankáře a ten končí v síti - 1:3. Po tomto nešťastném vlastenci následuje do zdecimované obrany, v 85.min., rychlý brejk a hosté uzavírají zápas - 1:4.

 

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz