muži Baník A - Žabčice 1:6 (turnaj v Žabčicích)

02.03.2015 08:51

Sestava: Galetka - Barvíř, Fejta, Sedlák, Kazda - Liška, Kostelecký, Svoboda, Bareš - Nekuža, Drobiš. Branka: Eliáš 1x. Náhradníci: Hájek, Ušiak, Eliáš.

Málo vídaný jev. Baník odejel na turnaj v Žabčicích se třemi náhradníky. Ovšem, i kdyš nastoupil v optimální sestavě, inkasuje jako první. V 7.min. dostal domácí borec ideální pas a podél vyběhnuvšího Galetky pohodlně - 0:1. Než budu popisovat další branky v naší síti, musím podotknout, že padaly navlas stejně. Rychlý brejk, přečíslení obrany a třeba dva na jednoho. Kluci znervózněli a začali divočit. Kupili jednu chybu za druhou (hlavně v obraně). Do naší chaotické defenzívy se valily neustálé brejky. Sedlák a spol nevěděli kam dřív skočit. A v 11.min. je to už - 0:2. A mohlo být hůř. Ve 13. a 17.min. likviduje Galetka dva těžké nájezdy na svou svatyni. My jsme se ozvali až v 18.min. Pokus Kosteleckého z místa penalty letí metr nad. Ve 22.min. ukazuje znovu Galetka svoje brankářské kvality. Kočičím skokem zabraňuje jistému gólu. Druhou, ale o to nadějnější příležitost, máme ve 24.min. Po důrazném forčekinku Baníku v malém vápně soupeře vybojoval Nekuža balon, bohužel, z 5 metrů nastřeluje klečícího gólmana. Pak ve 35.min. vytahuje náš gólman další těžký projektil, ale na odpískanou penaltu proti nám ve 36.min. už nestačil - 0:3. Až ve 44.min. se nám podařilo skórovat. Kluci, po přímém kopu Lišky, zopakovali svůj důsledný forčekink z 24.min. Do souboje s obranou šli nekompromisně Fejta s Eliášem, přičemž druhý jmenovaný dotlačil míč až do sítě - 3:1.

Druhá půlka a ve 46.min. nastřelené břevno. Samozřejmě - naše. Takže obraz hry z 1.půlky se nemění a pokračuje dál. Proto to dlouho netrvá a opět inkasujeme. Do naší nesoustředěné obrany vlétli až tři útočníci a Galetka je bezmocný - 4:1. Upravit skóre jsme mohli v 52.min. Proti soupeři byla pískaná penalta a sám faulovaný (Dobiš) ji šel kopat. Bohužel, pokutový kop neproměnil. Domácí nás nešetří a válcují nás dál. V 60.min. je to už - 5:1. V 68. a 69.min. opět září náš brankář. Likviduje dvě, za sebou jdoucí, super loženky. Ovšem v 70.min. Žabčice uzavírají skóre prudkou bombou pod břevno - 6:1. Kluci pak úplně rezignovali na fotbal a konec zápasu se prakticky odehrával na naší půlce. Vyjímkou snad byla 75. a 78.min., kdy střídající Hájek nastřelil postupně tyč a následně břevno.

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz