trenér Horký hodnotí druhý přátelák st. předpřípravky (+ dodané video).

09.02.2015 18:53

Stručné zhodnocení zápasu trenérem Lukášem Horkým+video(video 1, video 2, video 3, video 4 ).

V sobotu 7.2.2015 ve 14:00hod. jsme odehráli už druhé přátelské utkání. Soupeřem byla Čechie Zastávka a hrálo se opět v hale místního gymnázia TGM. Stalo se něco neskutečného a pro každého trenéra dokonalá věc. Náš tým se sešel kompletní. Po vzájemné domluvě se hrálo 3 x 15 minut. Tentokrát Baník vedl trenér Lukáš Sedlák.

Sestava byla stejná, jako proti Sokolu Zbraslav. V bráně byl Adam Eschler, obrana byla složená ze čtveřice Tobiáš Morávek, Jeník Lukáš, Jirka Točík a Patrik Freivald. V útoku nastoupili Saša Horký, Adam Sedlák, Matyáš Procházka, Jakub Jelínek, Jiří Lukáš, Honzík Kořenek a Vojta Kratochvíl.

Začátek zápasu pro nás začal katastrofálně. Zastávka na nás vlétla jako uragán a brzo jsme prohrávali - 0:2!!! Klukům trochu déle trvalo, než zareagovali na danou situaci a dlouho se jakoby kopali za ušima. Pak jsme ale zabojovali a snížili Adamem Sedlákem na - 1:2. Bohužel, na straně soupeře byli dva šikovní hráči(číslo 15 a 7) a s těmi jsme se nebyli schopni po celé utkání poradit. Nutno podotknout, že tito šikulové už nějakou dobu hrají mistrovské zápasy se staršími chlapci a bylo to znát. Oba dva borci se sami postarali o všech 5 gólů Čechie.

Další průběh zápasu pokračoval tak, že Zastávka stále přidávala góly a my pořád dotahovali. Opět nám soupeř utekl o rozdíl dvou gólů a zvýšil na - 3:1. My jsme se ale nevzdávali a opět jsme snížili na rozdíl gólu - 3:2. Autorem branky byl Jakub Jelínek. A scénář se opakoval jako přes kopírák. Domácí opět navyšovali svůj náskok a vedli dokonce už 5:2. A pak se stalo to, na co jsem strašně hrdý. Naši kluci to nevzdali a bojovali až do konce utkání a ukázali charakter, bojovnost a sílu kolektivu.Tak, jako jsme rychle zareagovali proti Zbraslavi a rychle vyrovnali, tak teď jsme to stihli do konce utkání. Našimi střelci dalších branek byli Tobiáš Morávek, pak si Zastávka dala vlastní gól a vyrovnávací branku na konečných 5:5 zařídil Jeník Lukáš. Možná, že někdo nebude souhlasit s výsledkem, ale dělal jsem si poznámky a opravdu utkání skončilo remízou(i když jsem zaslechl výsledek 6:5 ve prospěch soupeře). Penalty už jsme nestihli, protože domácí ze Zastávky pořádali celý den turnaj a už se zřejmě těšili domů nebo na pivko. Musím opět poděkovat celému týmu za bojovnost.

Zvláštní pochvalu zaslouží náš vynikající brankář Adam Eschler, který předvedl opět několik výborných zákroků a podržel náš tým nad vodou. Vypadá to, že nám v Baníku Zbýšově roste další vynikající brankář.
Poděkovat musím také všem rodičům, fanouškům Baníku a příznivcům fotbalu. Dále bych chtěl poděkovat rozhodčímu, FKM Kahan a Čechii Zastávka, která nám umožňuje hrát v hale místního gymnázia. A to je tak asi vše, co jsem chtěl říci, zatím...

P.S.: Je to opět můj osobní názor a nemusí se shodovat s ostatními. A určitě tam najdete spoustu chyb.

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz