hodnocení uplynulé sezóny 2013/14 ml.přípravky trenérem J.Kotačkou

19.12.2014 20:57

Zhodnocení podzimní části sezony 2014/2015 mladší přípravky

Do podzimní části sezony 2014/2015 nastoupily ve společném týmu FKM Kahan také přípravky. Hlavním motivem spojení v této kategorii bylo vytvořit společný tým z vybraných hráčů ze Zbýšova a Zastávky a nabídnout tak těmto talentovaným dětem kvalitnější soutěž – krajský přebor, přičemž méně zdatné a začínající děti mají možnost hrát v nižší soutěži – okresním přeboru.
Do okresní soutěže jsme přihlásili 2 týmy. Jeden tvořen hráči ze Zastávky, druhý hráči ze Zbýšova. V této soutěži nastupovali zejména začínající hráči, kteří tak získávali svoje první zápasové zkušenosti v méně náročných utkáních.
V krajském přeboru nastupovalo 8-9 hráčů vybraných ze Zbýšova a Zastávky, kteří již v minulé sezoně hráli pravidelně okresní přebor. Hráči tak mohli poměřit své dovednosti a schopnosti s kvalitnějšími soupeři. Zahráli jsme si například proti základnám brněnské Zbrojovky, dále třeba Vyškovu, Hodonínu, Spartě Brno a jiným. Na podzim jsme si vedli velice dobře a dokázali jsme úspěšně konkurovat i větším klubům.
Kromě společného „výběru“ probíhaly také společné tréninky pro všechny hráče a to střídavě ve Zbýšově a na Zastávce. Jsme si vědomi, že to přineslo určité komplikace zejména s dopravou dětí na tréninky a tak bychom chtěli poděkovat za pochopení a ochotu dopravovat děti na trénink, i když je jasné, že to děláte pro své děti a ne pro trenéry.
Co se týká zimní přípravy, tréninky budou probíhat od listopadu v tělocvičně ZŠ Zbýšov a v hale na Zastávce. Přihlásili jsme se do zimní halové ligy v Brně a dle možností bychom se chtěli zúčastnit několika miniturnajů.

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz