plážový turnaj ml.přípravky

12.11.2015 18:07

Referát trenéra Horkéhé k plážovému fotbalovému turnaji

V sobotu, 7.11.2015, jsme se zůčastnili prvního ročníku E-On Beach Cupu, který se uskutečnil v Brně, pro ročník 2008.

Na turnaji se utkalo osm týmů, každý s každým, 1X15 minut. Samozřejmě, byla možnost vzít i mladší kluky. Takže ze strany trenérů nebyl vůbec žádný důvod váhat nad touto možností a odjeli jsme v mixu ročníků 2008 a 2009, doplněný o Jiříka Horáka, který je dokonce narozen v roce 2010.

Možná jsme se tím připravili o stupně vítězů,ale to nás osobně vůbec nezajímá.Pořád a dokola budu opakovat,že hrát budou všichni, kteří poctivě trénují a mají o fotbal zájem. Všichni kluci, kteří odjeli na turnaj, mají naši plnou důvěru, protože jejich tréninková účast je výborná.
 

Takže naši výborní fotbalisté a stateční bojovníci (to se ukázalo během turnaje) odcestovali ve složení:
Patrik Freiwald(08-brankář), Jiří Točík(09), Tobiáš Morávek(09), František Horníček(08), Jeník Lukáš(08), Adam Sedlák(08), Jakub Jelínek (08), Alexandr Horký(08), Jiří Lukáš(09), Matyáš Procházka(09), Jan Kořenek(09) a Jiří Horák(10). Bohužel, stala se nepříjemná věc a s týmem nemohl odcestovat Adam Eschler(08-brankář) a David Bárta(08).

   K zápasům se nebudu nijak zvlášt vyjadřovat, takže dáme hned výsledky:

Fkm Kahan - Sparta Nike 0:6 /branky:---
Fkm Kahan - Tatran Kohoutovice 2:0 /branky: Saša 2x
Fkm Kahan - Svratka Brno 0:2 /branky: ---
Fkm Kahan - St.Lískovec 3:0 /branky: Kuba 2x, Saša 1x
Fkm Kahan - Bohunice 0:2 /branky:---
Fkm Kahan - Sparta Sportika 1:3 /branka: Saša 1x
Fkm Kahan - Mor.Slavia Brno 3:0 /branky: Jeník 1x, Toča 1x, Franta 1x

Zhodnocení celého turnaje je velmi pozitivní. Kluci i rodiče si turnaj užili, alespoň v to doufám. Osobně musím přiznat, že před chlapci, jak se říká, smekám klobouk. Já jsem jenom v písku chodil(nohy mě bolí ještě teď), ale kluci poctivě běhali,makali a bojovali o každý míč.

Někdy je až neuvěřitelné, kolik síly a energie mají. Turnaj jsme sice nevyhráli, skončili jsme na 5.místě, ale jedno prvenství přece jenom máme.Trenér Sedlák si všiml, že během celého turnaje jsme nikdy neprohráli počáteční stříhání. Náš samozvolený kapitán Tobiáš všechny soupeře porazil tvrdou rukou a zvolenou taktikou pevné pěsti (kámen je holt tvrdý)!

Největší naší radostí, mluvím za celý kolektiv kluků, je bezpochyby návrat na fotbalové hřiště našeho spoluhráče Matyáše, za kterého jsme velice rádi, že je zpátky ve hře!!!!!

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz