zápas na ukončení sezóny mladší přípravky

27.06.2014 18:01

Sobotnímu turnaji mladších přípravek ve Vojkovicích (20.6.) předcházela nádherná podívaná na stadionu Baníku Zbýšov. Byl zde sehrán přátelský zápas mladší přípravky v rámci ukončení veleúspěšné sezóny, 1.rok v mistrovské soutěži a hned 2.místo!!!, proti svým otcům. Celá akce se suprově povedla, nepřálo nám pouze počasí. Několikrát zapršelo a rozfoukal se místy až prudký vítr. Kdo však byl na utkání, počasí nepočasí, perfektně se bavil.

Mužstvo STARÝCH DECHŮ nastoupilo jako první a nechalo se, napřed sami, zvěčnit (klip 1 a klip 2). Pak se tým tatínků ukázal se svými ratolestmi (klip 3) a nakonec pořadatelé pustili ke společnému fotu i MUŽSTVO SNŮ, mladší přípravku Baníku (klip 4). Zápas zahájila rozhodčí Kotačková, nejslabší článek utkání (klip 5). Nevím, proč nám FIFA posílá na tak důležité utkání průměrného arbitra, bez mezinárodních zkušeností. Kolik faulů na MUŽSTVO SNŮ přehlédla, to bylo až k neuvěření. Že by tu plavali kapříci STARÝCH DECHŮ? Hvězdy Baníku však nepustily soupeře vůbec k něčemu pořádnému. Perfektně si všechny pohlídaly a vůbec nepustily tatínky k nějaké vážné akci (klip 8). Tato nespravedlivá branka v sítí hvězd naměla vůbec platit, pro brutalní faul na Tadeáše Vošteru (klip 11). A sudí? ...nic!!! Zápas pokračoval v obrovském tempu. Podívejte se, jak střílí Vyhnalík ml. Kotačka st. má z bombou veliké starosti. Následuje obětavý zákrok Sedláka ml., který skluzem zrušil nadějný útok otců (klip 12). A mužstvo snů se rozehrálo. Během několika minut otočilo skóre ze 6:7 na 8:7 ve svůj prospěch. Padly totiž dvě přenádherné branky. Nejdříve Jonáš Procházka, za veliké podpory našeho dalšího talentu, tentokrát ženského, Lucky Janíkové - 7:7 a pak Tadeáš Voštera vyškolil chaoticky působící tým otců - 8:7. STAŘÍ DEŠI se potom začali hádat a svalovli vinu jeden na druhého (klip 15). Nepomohlo ani nasazení bombera Kotačky st. (dres č.13). Lukáš Antoš, spolu s Luckou Janíkovou a Alešem Picmausem úplně nemohoucí útočníky vymazali (klip 16). V tomto následujícím klipu si hlavně všiměte vzorové vhazování Tomáše Dobšíka, naopak z napochopitelných důvodů slabá sudí benevolentně přehlížela katastrofálně házené auty v podání pana Janíka (dres č.2). A to hned nadvakrát. Potom stojí za pozornost, co se dá zahodit za suprovky v podání Šmída st. a Procházky st. (klip 17). Nato soupeř využil svou výškovou převahu a otáčí skóre dvěma utěšenými brankami Limberga (klip 18) a Procházky (klip 19). Na tomto videu se Procházka st. tak dlouho utápěl v kličkách, až obehrál i sám sebe a pozorná obrana hvězd neměla z jeho brazilskými kličkami problémy a pohodlně odvrátila nebezpečí (klip 20). Poločasový účet uzavřel Nedvěd st., ale až potom, když se do boje zapojil i gólman Šmíd st. (klip 21).  

Po změně stran nejdřívě MUŽSTVO SNŮ zahodilo penaltu,, ale to je nerozhodilo a dvěma brankami Kotačky Matěje srovnává stav (klip 22). Pak se prudce ochladilo a tým nadějí ztratil koncentraci, toho využil soupeř ke vstřelení gólu. Ovšem přišla rychlá odpověďstran MLADÝCH DECHŮ. Po nádherné akci celého týmu navršují Nedvědem ml. skóre už na fantastických 10 gólů. Všiměte si ideální přihrávky Karolínky Limbergové (klip 23). Během pár minut padají 4 branky, po dvou na každé straně (klip 24). Pak se hrálo nahoru, dolů. Rodiče se ujali vedení - 12:10, hvězdy korigovaly - 12:11, následně Procházka ml. srovnal - 12:12 (klip 25). STAŘÍ DEŠI opět skórují - 13:12. Tatínci se radují a už se vidí jako vítězové. Ovšem hvězdný tým vrhl vše do útoku a zatlačil otce do hluboké defenzívy. Přetížená obrana dělá v zoufalství fatalní chybu a střílí si parádního vlastence - 13:13 (klip 26). A tímto výsledkem se zápas končí. Kopou se penalty, ve kterých excelují mlaďoši (klip 27). Po nich následuje džentlmenské podání rukou (klip 28). Krásná a nezapomutelná akce. 

Zpět
banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz