předpř. starší Baník - předpř. starší Zastávka 6:1

V úterý 19.3.2013 se naše starší předpřípravka (ročník 2005 a 2006) utkala s již tradičním soupeřem - Zastávkou - v přátelském zápase v zastávecké hale. Za domácí nastoupilo i několik mladších fotbalistů - ročník narození 2007.
V prvním poločase se domácí dostávali k zakončení jen o jediněle a tak M. Kotačka, který nastoupil v brance místo nemocného brankáře J. Martínka, příliš práce neměl. Našim se naopak v zakončení dařilo mnohem lépe a tak po brankách T. Voštery (3x), D. Vyhnalíka a P. Nedvěda jsme po poločase vedli - 5:0.

Ve druhé půli se domácí začali více osmělovat a častěji ohrožovali naši bránu, ve které pro změnu chytal J. Matej. Několikrát při nás stálo štěští, když střelecké pokusy jen těsně minuly naši bránu. Nakonec se domácí také dočkali a brankou Krejčího snížili na -1:5. Poslední branku v zápase vstřelil T. Voštera a uzavřel tak skóre na konečných - 6:1 pro Zbýšov.